Haberler


Yerli ve milli üretimin bu topraklardaki marka ismi TORKU ‘ dan örnek bir üretim hamlesi daha...

Artık Torku markalı yoğurtların üretiminde ‘Yerli Maya’ kullanılacak. TORKU İLE KONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİ’NİN İŞ BİRLİĞİ İLK MEYVESİNİ VERDİ; ENDÜSTRİYEL YOĞURT MAYASI ARTIK TÜRKİYE’DE ÜRETİLİYOR YOĞURTTA İTHAL MAYA GARABETİ SONA ERDİ, TORKU YOĞURTLAR YERLİ MAYA İLE ÇALINMAYA (MAYALANMAYA) BAŞLANDI
Adana Sanayi Odasında 11. Aylık Ekonomi Değerlendirme Toplantısı

Askon Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Askon Genel Başkanımız Sayın Orhan Aydın’ın katılımıyla Adana Sanayi Odasında 11. Aylık Ekonomi Değerlendirme Toplantımızı Askon Adana Şube Başkanımız Sayın Recep Çalışkan Bey’in ev sahipliğinde gerçekleştirdik. Ülke kalkınması için yurdun her tarafında birlik ve beraberlik içindeyiz.
ASKON- NEU İşbirliği ile SÜVARİ Giyim İndirim Anlaşması yapıldı

ASKON Konya, Necmettin Erbakan Üniversitesi İşbirliği protokolü kapsamında önemli projelerimizin yanı sıra, kurum mensuplarımıza yönelik firma indirim çalışmalarımızda devam etmektedir. Bu minvalde, NEU-ASKON olarak, SÜVARİ Giyim Konya Mağazalarında Tüm NEU Mensupları ve ASKON üyelerimizin faydalanacağı, mevcut indirimlere ilave ek % 20 kasa indirimi anlaşması yapılmıştır. Tüm ASKON ve NEU mensuplarımıza hayırlı olsun.